Kalite Politikamız

Gıda Güvenliği Politikamız

“Süt ve Süt Ürünleri sektöründe lider olabilmek ve müşterilerimizin güvenle tüketebileceği sağlıklı ve yüksek kalite standartlarında ürünler üretmek için hijyeni, çalışanlarımızın yaşam tarzı haline getirmek ve üretimimizin tüm süreçlerinde gıda güvenliği ile ilgili bilgileri gıda zinciri boyunca iletmek ve talep etmek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve sürekli iyileştirme yapmak, müşteri memnuniyetini sağlamak, personel eğitimini ön planda tutmak ve yasal mevzuatlar çerçevesinde çalışarak gıda güvenliğinden ödün vermemek için insana ve teknolojiye yatırım yapmak.”  ALTINKILIÇ GIDA VE SÜT SAN. TİC. A.Ş. olarak gıda güvenliği politikamızdır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin bize olan güveninin vermiş olduğu güçle, dürüstlük ilkemizden taviz vermeden ALTINKILIÇ GIDA VE SÜT SAN. TİC. A.Ş. adının gururla geleceğe taşınması kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Çalışanımıza hijyen şartları ve kalite sistemi konusunda eğitim vererek, sürekli ekip çalışması sağlayarak, teknolojiyi takip ederek ürün kalitesini arttırmak, müşteriye hep daha iyisini sunmak faaliyetlerimizi müşteri odaklı kılmıştır.

Gelenekten geleceğe yeni damak zevklerinin oluşturulması, kalite sistemimizin iletilmesinin ve anlaşılmasının sağlanması ve sürekli iyileştirilmesi temel prensibimizdir.