TR EN
Bayi Girişi
 
KEFİR Nedir ?
KEFİR Çeşitleri
KEFİR'in Tarihi
KEFİR'in Önemi
KEFİR'in İçeriği
Türkiye'de KEFİR
Tıp Dünyasında KEFİR
Sağlıklı Diyet İçin KEFİR
Sağlık
Konusundaki
Çalışmalarımız
Hakkında Bilgi
Almak İçin
Tıklayın..
ALTINKILIÇ Ürünleri
Hakkındaki
Düşüncelerinizi
Buradan Ulaştırabilirsiniz.

Yazılı Basın
Görsel Basın
 
Güncel haberler mail
adresinize gelsin...
Kefir
KEFİR'in Önemi

İnsanoğlunun biyolojik yapısında ve metabolizmasında süt ürünlerinin yadsınamaz büyük bir rolü vardır. Asırlardır beslenme zincirinde süregelen çok önemli biotik enerji kaynağına bugün daha fazla ihtiyacımız var.

Sentetik, katkılı, yapay içeceklerin sağlığımızı ciddi derecede etkilediği, zihinsel ve fiziksel gelişime hiçbir olumlu etki yapmadığı gibi zararlarının hayli fazla olduğu günümüzde ,sağlıklı ve uzun yaşama mucizevi derecede olumlu etkiler yapan kefir sağlık yönünden toplumsal bir ihtiyaçtır.
 
Kefir yeni nesillerin doğru ve sağlıklı beslenmesi açısından sosyal bir gereksinimdir.
 
Anti-Aging (Gençlik bilimi) üzerine araştırma yapanlar aktif ve sağlıklı bir bedende en yüksek biyolojik yaş sınırının 120 olduğunu saptamışlardır. Suni, sentetik besinlerle; bize armağan edilen bedenimizi kendi ellerimizle hızla yaşlandırmaktayız.
 
Doğalın yerini kesinlikle tutmayan, hiçbir şekilde özdeş olmayan sahte besinler ömrümüzün törpüsüdür. Hastalıklara çıkartılan davetiyedir. Vücudumuza doldurduğumuz zararlı maddeler hızla çoğalmakta ve sağlığımızı kemirmektedir. Mutlu yaşamımız, acı içinde kıvrandığımız azap çektiğimiz bir işkenceye dönüşmektedir.
 
Kefir; sentetik içeceklere alternatif % 100 doğal enerji içeceğidir.
 
Kefir; unutturulan ve unutulmaya yüz tutmuş doğal besinler adına bugün hatırlamamız gereken gelenekselliğin bir simgesidir.
 
Kefir; doğaya dönüşün parolasıdır.
 
 
Copyright © 2013 ALTINKILIÇ. Tüm Hakları Saklıdır.